تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

فور مای لاو تئاتر | اخبار | دبیر بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی و مسئول دبیرخانه نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب شدند

طی احکام جداگانه‌ای از سوی بهزاد صدیقی، دبیر نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی، دبیر بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی و ننمایشنامه‌خوانی و مسئول دبیرخانه نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب و معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی، در این احکام جداگانه که از سوی بهزاد صدیقی، دبیر این جشنواره صادرشده، مهدی میرباقری به عوان دبیر بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی و امید طیرانی بی غم به عنوان مسئو دبیرخانه این جشنواره منصوب شدند.
بر اساس این گزارش، در متن جداگانه احکام هر یک از آن ها که به امضای بهزاد صدیقی، دبیر این جشنواره رسیده، آمده است:

فرهیخته گرامی
جناب آقای مهدی میرباقری
نظر به تجربیات ارزنده جنابعالی در هنر نمایشنامه‌خوانی و تئاتر و نیز کوشش‌های مستمر و مجدانه‌تان در این هنر، بدین وسیله جنابعالی به عنوان دبیر بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌نویسی نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب می‌شوید.
امید می‌رود با توجه به حضور و خدمات ارزشمندتان در هنر تئاتر و همچنین ارتباطات مؤثرتان با جامعه نمایشنامه‌نویسان و هنرمندان تئاتر، همه تجربیات و توانایی‌های خویش را به منظور هر بهتر برگزارشدن نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی به کار گرفته تا شاهد جشنواره‌ای تأثیرگذار، پویا و شایسته باشیم. قدردان پذیرش مسئولیت‌تان در این رویداد ملی فرهنگی خواهم بود. برای جنابعالی آرزوی سربلندی و توفیق دارم.

فرهیخته گرامی
جناب آقای امید طیرانی بی‌غم
با توجه به تجربیات و توانایی‌های جناب عالی در امور برنامه‌ریزی، اجرایی و اداری تئاتر و همچنین ارتباطات مؤثرتان با گروه‌های تئاتری بدین وسیله جنابعالی به عنوان مسئول دبیرخانه نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب می‌شوید.
امید می‌رود با توجه به حضور و خدمات ارزشمندتان در این عرصه، همه تجربیات و توانایی-های خویش را به منظور هر بهتر انجام شدن امور دبیرخانه نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی به کار گرفته تا شاهد فعالیت‌های مؤثر و مطلوبی باشیم. قدردان پذیرش مسئولیت‌تان در این رویداد ملی فرهنگی خواهم بود. سربلندی و توفیق روزافزون‌تان را آرزومندم.

نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی در شش بخش مونولوگ، نمایشنامه‌نویسی، نمایشنامه‌خوانی، مقالات رادی شناسی، نمایشگاه اسناد تصویری آثار اکبر رادی، پلاس: نمایشگاه کاریکاتور با عنوان لبخند باشکوه آقای رادی به دبیری بهزاد صدیقی از ۱۸ تا ۲۲ دی ماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار می‌شود.

  • ۱۹ام مهر ۱۳۹۷
  • فان