تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

فور مای لاو | اخبار | نمایش خاتون با بیش از ۱۰ هزار مخاطب پربیننده‌ترین نمایش فصل

به گزارش فور مای لاو به نقل از ایران تئاتر
شناسه مطلب: 
۱۱۳۴۵۲

 

آمار تماشاگران تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی (مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج) به تفکیک جزئیات تا روز ۱۸ آبان ماه مشخص شد. در این آمار نمایش «خاتون» با میزبانی از ۱۰۰۲۷ تماشاگر پربیننده‌ترین نمایش این فصل بود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر که در هفته گذشته میزبان ۴ نمایش بوده آمار تفکیکی خود را برای هر اجرا به این شکل اعلام کرد:

۱-تماشاخانه‌ی اصلی: نمایش «خاتون» به کارگردانی «حسین عالم بخش» که در این تماشاخانه روی صحنه بود و به پایان رسید طی ۲۰ اجرایی که تا ۱۸ آبان ماه داشته میزبان ۱۰۰۲۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۶۲ بلیت تمام‌بها، ۸ بلیت نیم‌بها و ۹۹۵۷ بلیت میهمان ارائه‌شده که در گیشه ۲۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

۲- تماشاخانه قشقایی: نمایش «نقاشی اشر» به کارگردانی «فریبرز کریمی» که ۱۶ نوبت در این تماشاخانه روی صحنه رفته ۱۰۹۰ تماشاگر دیده‌اند. برای این نمایش ۵۴۲ بلیت تمام‌بها، ۹۱ بلیت نیم‌بها، ۹۱ بلیت تخفیف‌دار و ۳۶۶ بلیت میهمان صادرشده که در گیشه ۱۹۸ میلیون و ۹۰ هزار ریال برایش ثبت‌شده است.

۳- پلاتو اجرا: نمایش «ابوالهول» به کارگردانی «داوود پورحمزه» نیز ۱۵ نوبت در پلاتو اجرا روی صحنه رفته است. این نمایش را ۴۵۷ تماشاگر دیده‌اند. ۲۳۵ بلیت تمام‌بها، ۵۵ بلیت تخفیف‌دار و ۱۶۷ بلیت میهمان برای این نمایش ارائه‌شده که در گیشه ۴۰ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال برایش داشته است.

۴- تماشاخانه سایه: نمایش «خاموشخانه» به کارگردانی «مهدی مشهوری» نیز ۸ اجرای خود را در تماشاخانه سایه پشت سر گذاشته است. این نمایش میزبان ۲۷۷ تماشاگر بوده که شامل ۱۲۵ بلیت تمام‌بها، ۱۵ بلیت نیم‌بها، ۱۳۷ بلیت میهمان می‌شود. گیشه این نمایش ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

تماشاخانه سنگلج نیز آمار تفکیکی خود را به شرح زیر اعلام کرد:

این تماشاخانه که از ۲ آبان پذیرای نمایش «آهسته با گل سرخ» به کارگردانی «هادی مرزبان» بوده، تا ۲۰ آبان ماه پذیرای ۱۷۷۵ تماشاگر بود. برای این نمایش ۶۳۷ بلیت تمام‌بها (۴۲۲ بلیت ۴۰ هزار تومانی – ۱۱۹ بلیت ۳۰ هزار تومانی و ۹۶ بلیت ۲۵ هزار تومانی)، ۶۰۹ بلیت نیم‌بها (۲۸۷ بلیت ۲۰ هزار تومانی – ۱۵۱ بلیت ۱۵ هزار تومانی و ۱۷۱ بلیت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی) و ۴۶۱ بلیت میهمان ارائه‌شده که جمع گیشه ۱۰ روز فروش این نمایش ۳۵۱ میلیون و ۴۳۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

تالار هنر در هفته‌ای که گذشت نمایشی را روی صحنه نداشت.

تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ | 

 

  • ۲۲ام آبان ۱۳۹۷
  • فان