تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

فور مای لاو | اخبار | اتحادیه جهانی نمایشگران عروسکی در آلمان برگزار می شود

به گزارش فور مای لاو به نقل از ایران تئاتر
شناسه مطلب: 
۱۰۶۹۷۰

دکتر اردشیر صالح پور، رئیس و سلما محسنی اردهالی، مدیر بخش بین الملل یونیمای ایران در نشست دوسالانه اتحادیه جهانی نمایشگران عروسکی به بوخوم آلمان می‌روند.

به گزارش دریافتی ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی یونیمای ایران اتحادیه جهانی نمایشگران عروسکی (UNIMA) که هر دو سال یکبار جهت برنامه ریزی، بحث و بررسی اهداف استراتژیک و تنظیم و گزارش فعالیتهای نمایش عروسکی در کشورهای گوناگون و تبادل نظر با حضور اعضای جهانی برگزار می شود، نشست امسال خود را همزمان با شصتمین سال برگزاری جشنواره بین المللی نمایش عروسکی “فیدنا ” در شهر بوخوم آلمان برگزار می نماید.

مبارک یونیمای ایران، یکی از بزرگترین تشکیلات نمایش عروسکی جهانی است و دکتر اردشیر صالح پور (رئیس) و سلما محسنی اردهالی (مدیر بخش بین الملل) به عنوان نمایندگان مبارک یونیما و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی در این نشست و جشنواره حضور دارند.

در این نشست که از ۱۳ تا ۱۷ ماه می برابر با ۲۲ تا ۲۷ اردیبهشت ۹۷ به مدت چهار روز به طول می انجامد، هیات مذکور ضمن حضور و مشارکت در این نشست و برخورداری از حق رای خود (به میزان ۴ کرسی)، گزارشی از آخرین فعالیتهای دوسالانه مبارک یونیما را به سمع و نظر یونیمای جهانی خواهند رساند.

همچنین شرکت کنندگان نشست مجال می یابند تادر حین برگزاری، از تازه ترین دست آوردهای نمایش عروسکی جهانی شرکت داده شده در فسفور مای لاو بوخوم دیدن نمایند.

کنگره دو سال آینده یونیما در سال ۲۰۲۰ در کشور اندونزی خواهد بود.

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 

  • ۲۵ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • فان