تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

سریال کره‌ای تو از ستاره‌ اومدی (별에서 온 그대)

قبلاً و در بخش معرفی سریال‌های کره‌ای عاشقانه به سریال کره‌ای تو از ستاره اومدی اشاره کردیم؛ اما همان‌طور که می‌دانید مدتی است به معرفی کامل سریال‌های کره‌ای می‌پردازیم. در ادامۀ این معرفی نوبت به سریال کره‌ای تو از ستاره اومدی رسید. همراه فور مای لاو باشید تا  اگر برای دیدن این سریال تردید دارید، بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

اطلاعات کلی سریال تو از ستاره‌ها اومدی

سریال تو از ستاره‌ اومدی در ژانر عاشقانه، کمدی و تخیلی است. این سریال با نام کره‌ای 별에서 온 그대 محصول شبکۀ SBS کره جنوبی است. پخش این سریال ۲۱ قسمتی در اواخر سال ۲۰۱۳ آغاز و تا سال ۲۰۱۴ به طول انجامید. این سریال در کره جنوبی و همچنین در آسیا بسیار محبوب شد. این سریال توانست سه جایزۀ در جشنواره‌های مختلف کره را از آن خود کند.

رتبه در IMDB

طبق اطلاعات سایت IMDB، این سریال از ده ستاره، ۸٫۴ را از آن خود کرده است.

خلاصه داستان

++ویدئو

 دو مین جون یک موجود فضایی است که ۴۰۰ سال پیش و در دورۀ سلسلۀ چوسان در حالی به زمین می‌آید که دختر نوجوانی در کالسکه در حال سقوط از صخره است و دو مین جون او را نجات می‌دهد. مدتی بعد این دو با هم همراه می‌شوند و دخترک جان خود را از دست می‌دهد.
دو مین جون که ظاهری شبیه به یک انسان دارد، توانایی‌های بدنی‌اش (چون قدرت بینایی، شنوایی و سرعت حرکت) فوق‌العاده است. او از ۴۰۰ سال پیش تاکنون در زمین و در دوره‌های مختلف زندگی می‌کند تا اینکه در زمان حال ناگهان متوجه می‌شود که تا سه ماه دیگر باید زمین را ترک کند. این اتفاق درست زمانی می‌افتد که با چون سونگ یی مشهورترین بازیگر کره‌ای آشنا می‌شود… .

بازیگران اصلی تو از ستاره‌ اومدی

جون جی هیون (전지현)

سریال کره‌ای تو از ستاره اومدی
جون جی هیون در نقش چون سونگ ای

جون جی هیون متولد اکتبر سال ۱۹۸۱ میلادی (۱۳۶۰ شمسی) در شهر سئول کره جنوبی است. جی هیون فعالیت هنری خود را از ۱۶ سالگی آغاز کرد. او یکی از بزرگ‌ترین بازیگران کره‌ای است. جون جی هیون با بازی در سریال‌های تو از ستاره اومدی و افسانه دریای آبی بسیار معروف شد. موفقیت او در فیلم‌ها و سریال‌ها باعث شد که او در سطح بین‌المللی به‌عنوان یکی از ستاره‌ی هالی‌یو (موج کره‌ای) شناخته شود. جی هیون در سال ۲۰۱۲ ازدواج کرد. فرزند اول او در سال ۲۰۱۶ میلادی (بهمن ۱۳۹۴) و فرزند دوم او در ژانویه ۲۰۱۸ (دی ۱۳۹۶) متولد شد. جی هیون در سال‌های فعالیتش جوایز فراوانی به‌ دست ‎آورده است.

کیم سو هیون (김수현)

سریال کره‌ای تو از ستاره اومدی
کیم سو هیون در نقش دو مین جون

کیم سو هیون متولد فوریه ۱۹۸۸ میلادی (بهمن ۱۳۶۶) در سئول است. سو هیون فعالیت هنری خود را از ۱۹ سالگی آغاز کرد. کیم سو هیون محبوبیت خود را با بازی در مجموعه‌های رؤیای بلند، افسانه خورشید و ماه، تو از ستاره‌ها اومدی، تهیه‌کننده و همچنین در فیلم‌های دزدها و مخفیانه به دست آورده‌ است. کیم سو هیون هم مانند جون جی هیون از بازیگران هالی‌یو به‌شمار می‌رود. او در این سال‌ها جوایز داخلی و خارجی زیادی را در جشنواره‌های مختلف از آن‌ خود کرده است.

پارک هه جین (박해진)

سریال کره‌ای تو از ستاره اومدی
پارک هه جین در نقش لی هی کیونگ

پارک هه جین متولد می ۱۹۸۳ میلادی (اردیبهشت ۱۳۶۲) در شهر بوسان است. او با بازی در سریال تو از ستاره‌ها اومدی، دکتر غریبه، پسران بد و پنیر در تله شناخته شد. هه جین فعالیت هنری‌اش را از سال ۲۰۰۶ میلادی (۱۳۸۵) آغاز کرد.

معرفی سریال کره‌ای تو از ستاره اومدی هم به اتمام رسید. مثل همیشه منتظر حضور گرم و نظرات ارزشمند شما همراهان فور مای لاو هستیم. راستی خواندن مقالات زیر را از دست ندهید:

سریال پدر عجیب و غریب
سریال هیلر
سریال خارق‌العاده
سزیال من یک عاشق دارم
سریال تولد یک زیبا

منبع

نوشته سریال کره‌ای تو از ستاره‌ اومدی (별에서 온 그대) اولین بار در مجله آنلاین فور مای لاو. پدیدار شد.

  • ۶ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • فان